Стрибуни для дітей купити недорого в інтернет-магазині "Джинн"

СтрибуниСравнение товаров (0)


Стрибун "Єдиноріг"

Стрибун "Єдиноріг"

Резиновый прыгун будет веселой и полезной игрушкой для ребенка. Прыгун отлично развивает координацию движений и укрепляет все группы мышц. Выполнена  из качественного материала. Для детей от одного года.Упаковка: ПакетЦвет: Красный..

340.00грн

Стрибун "Єдиноріг"

Стрибун "Єдиноріг"

Прыгун "Единорог". У игрушки имеются длинные "ушки", за которые очень удобно держаться. Выдерживают нагрузку до 50 кг. Прыгучий единорог отлично развивает координацию движений и укрепляет все группы мышц крохи.Упаковка: ПакетЦвет: Голуб..

436.00грн

Стрибун "Єдиноріг"

Стрибун "Єдиноріг"

Яскравий, цікавий стрибун. У іграшки зручна форма. Виконаний з якісних і безпечних матеріалів. Витримують навантаження до 50 кг.Упаковка: ПакетКолір: Фіолетовий, білий, рожевий, блакитний, червонийВага з упаковкою: 1200 гГабарити в..

430.00грн

Стрибун "Дракоша"

Стрибун "Дракоша"

Іграшка-стрибун у вигляді милого дракончика буде корисним подарунком для дитини. Стрибун відмінно розвиває координацію рухів та укріплює всі групи м'язів. Виконаний з якісного матеріала. Для дітей від одного року.Упаковка: ПакетКолір: р..

357.00грн

Стрибун "Жирафчик"

Стрибун "Жирафчик"

Яскравий, цікавий стрибун. У іграшки зручна форма. Виконаний з якісних і безпечних матеріалів. Витримують навантаження до 50 кг.Упаковка: ПакетКолір: Білий, червоний, рожевий, фіолетовийВага з упаковкою: 1200 гГабарити в упаковці:&..

360.00грн

Стрибун "Зебра"

Стрибун "Зебра"

Витримує вагу до 60 кг, зроблений з міцної, якісної гуми. Є вушка за які зручно тримаються. Відмінно розвиває координацію рухів і зміцнює всі групи м'язів крихти.Упаковка: ПакетКолір: БілийТип ел-тів живлення: НемаєЕл-ти живлення в..

298.00грн

Показано с 1 по 6 из 9 (всего 2 страниц)

Мы в соцсетях