Автокрісла дитячі купити недорого в інтернет-магазині "Джинн"

АвтокріслаСравнение товаров (0)


Автокрісло "Corvet" (T-521/3)

Автокрісло "Corvet" (T-521/3)

Автокрісло забезпечить вашій дитині максимальну безпеку в автомобілі. Розраховано на дітей від народження до 3 років. Максимальне навантаження - 18 кг. У крісла фіксований підголівник, є бокова підтримка. Можна змінювати положення з сидячого в ле..

2030.00грн

Автокрісло "Sparky" (T-511/2)

Автокрісло "Sparky" (T-511/2)

Автокрісло забезпечить дитині максимальну безпеку в автомобілі. Розраховано на дітей від народження до 15 місяців. Максимальне навантаження - 13 кг. У крісла регульований підголовник, є бокова підтримка. Можна змінювати положення з сидячого в леж..

1370.00грн

Автокрісло BABYCARE Comfort

Автокрісло BABYCARE Comfort

Дитяче автокрісло розраховане на три вікових групи. Крісло має дуже зручну посадку та підголовник. Підголовник регулюється в п'яти положеннях. Крісло має надійний захист у вигляді 5-точкових ременів безпеки. Щоб зафіксувати крісло в автомобілі, н..

1500.00грн

Автокрісло-бустер "BABYCARE Next BC"

Автокрісло-бустер "BABYCARE Next BC"

Автокрісло-бустер розраховано на дітей віком від 4 до 12 років. Забезпечить дитині максимальний захист в автомобілі. Максимальне навантаження - 36 кг. Для кріплення в салоні автомобіля цього бустера знадобиться 3-точковий штатний ремінь безпеки, ..

470.00грн

Автокрісло-бустер Lindo

Автокрісло-бустер Lindo

Автокрісло-бустер розраховано на дітей віком від 3 до 12 років. Забезпечить дитині безпеку та комфорт під час поїздки на автомобілі. Для кріплення в салоні автомобіля цього бустера знадобиться штатний ремінь безпеки, який одночасно правильно зафі..

630.00грн

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Мы в соцсетях